КНТИИС встречает студентов!

Сегодня, 1 сентября, наш колледж стал богаче! К нашей семье присоединились новые студенты! Поздравляем бывших абитуриентов и желаем им счастливой, интересной студенческой жизни!

Праздник начал приветственным словом директор КНТИИС кандидат технических наук Глушков Олег Анатольевич. Он отметил, что студенчество - это новый шаг в жизни бывших учеников, и именно он должен стать началом взрослой жизни, в которой есть место для и для учебы, и для увлекательных студенческих дел… жизнь, в которой закаляется характер и воспитывается чувство ответственности за собственное будущее…

С перспективами новоизбранного пути ознакомил первокурсников наш гость - профессор Борис Владимирович Косой, директор Учебно-научного института холода, криотехнологий и экоэнергетики им. В.С. Мартыновского Одесской национальной академии пищевых технологий.

Темой сегодняшней первой лекции стал призыв «Мы хотим мира». Мир, а не война - вот, что нужно Украине сегодня! Мир знает множество войн, каждая из них должна была служить напоминанием для всех о том, что жестокая цена за них - это жизнь людей и мирное небо над головой. Казалось бы, уроки судьбы надо запоминать, но, как показывает история, люди повторяют свои ошибки снова и снова. По подсчетам историков на протяжении последних 6000 лет мирными были лишь 292 года.

Хотим мира! О необходимости мира в Украине говорили преподаватель истории Мельничук С.А. и преподаватель предмета «Защита Отечества», полковник, участник боевых действий Лазарь В.И.

Студенчество, которое является передовой частью общества, понимает, что важнейшим условием развития государства является мир! И с призывом от имени молодежи КНТИИС выступила студентка III-го курса Котолевец Анна:

«Святково й урочисто розпочався сьогодні для вас новий навчальний рік. Нехай він буде плідним, радісним, цікавим і мирним для всіх нас!
Перше вересня – це плани, сподівання, мрії, задуми на весь навчальний рік та не тільки. Нас, покоління ХХI століття, хвилює майбутнє планети. Ми прагнемо миру та мріємо, щоб не було вбивств, щоб не гриміли постріли, не лилася кров. Для чого людина народжується на світ? Для життя і щастя. А значить, для миру.
Що значить слово«мир»? Це - відсутність незгоди, ворожнечі, сварок; згода, спокій, тиша. Наша країна завжди цього прагнула. Та час від часу чорні хмари зла й ненависті нависали над нею. І тоді всі піднімалися на захист Батьківщини.   Не оминають нашої пам’яті величні походи князів за часів Київської Русі, набіги на татар козаків під супроводом гетьманів, захист загальнонаціональних прав під час Першої та Другої світових воєн.
Набирає обертів третє тисячоліття. Прогрес невблаганно рухається вперед. Техніка прийшла на службу людині. Здавалося б, життя має стати спокійнішим.Та знову плаче мати – Україна. Сьогодні над Україною закружляли темні хмари лихоліття. Чорні сили хочуть розірвати на частини нашу державу, забрати в нас мирне щасливе життя. Ми були занадто безпечні. Наша держава не готувалася до війни. Ми – мирні люди. Але десятки тисяч людей за покликом серця взяли зброю в руки й стали на захист рідної землі. Волелюбні нащадки козацького роду з чистими душами та добрим серцем стійко витримали зло та ненависть ворога й не озлобились, захищаючи свою землю.
І пам'ятаючи про загиблих і нещасних, ми маємо вчитися жити в мирі. А це не так легко.
«Para bellum» -  «Хочеш миру – готуйся до війни» - так говорили давні латиняни! І військовий парад на річницю незалежності України у Києві показав, що ми можемо відстояти свою Батьківщину!
Ми, студенти, молодь, закликаємо до миру.
Багато залежить і від нас.
“ Якщо бажаєш, щоб світ змінився, стань  цією зміною ” – говорив великий гуманіст Махатма Ганді. З маленького миру – в собі самому, у групі, родині, державі – починається й великий і благодатний мир на нашій планеті. Це буде наш невеличкий  внесок у справу підтримання миру.
Ви молоді жителі нашої планети. І від вас залежить майбутнє. Нехай усі ми навчимося розуміти й поважати одне одного, нехай почнеться на Землі нова історія – історія Людства, яке не знає війни. Ми прагнемо миру!
Я голосую за мир, за щастя у кожному домі,
Я голосую за мир, за мир на землі колисковій.
Я голосую за мир, хай буде завжди він і всюди,
Я голосую за мир, хай будуть щасливими люди.
Хай діти здорові ростуть у мирній щасливій країні,
Хай буде в них світле життя, бо мир треба кожній дитині.
Я голосую за мир, за мир на моїй Батьківщині.
Я голосую за мир на рідній моїй Україні.
Хай в світі не буде незгод, ні бід, ні печалі, ні смутку,
Хай мир людям буде завжди, до миру єднаймося, люди!
Єднаймось до миру усі, учімось любити й прощати,
Хай кожен наш прожитий день буде схожий на маленьке свято.
Я голосую за мир, хай буде завжди він і всюди,
Бо як буде мир на землі, то будуть щасливими люди!»

Первая праздничная пара завершилась посвящением в студенты, провозглашением клятвы первокурсника.

Желаем всем студентам здоровья, творческого вдохновения, успешной учебы,

пусть годы студенчества будут насыщены яркими событиями!

Терпения вам и настойчивости, энергии и вдохновения, удачи и успехов!