075 Маркетинг
Ліцензія – 40
Бюджет – 18
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
775-8420409 Аделіна Сергіївна |
ОСУВ |
2 |
Вовченко Єлізавета Ігорівна |
ОСУВ |
3 |
Головченко Дар`я Дмитрівна |
ОСУВ |
4 |
Добровольська Мілана Володимирівна |
ОСУВ |
5 |
Доброгурська Аміна Сергіївна |
ОСУВ |
6 |
Марц Аріана Юріївна |
ОСУВ |
7 |
Небесна Вікторія Сергіївна |
ОСУВ |
8 |
Зайцева Маргарита Сергіївна |
189 |
9 |
Бельчікова Анастасія Андріївна |
188 |
10 |
Бянова Олена Дмитрівна |
185 |
11 |
Устинович Орина Костянтинівна |
184 |
12 |
Голубєв Данило Васильович |
183 |
13 |
Платон Варвара Сергіївна |
175 |
14 |
Тишкевич Беата Святославівна |
175 |
15 |
Морозова Руслана Олександрівна |
175 |
16 |
Дадакова Олеся Володимирівна |
174 |
17 |
Анікіна Дар`я Андріївна |
172 |
18 |
Козир Ілля Олегович |
170 |
19 |
Шевченко Дарія Володимирівна |
168 |
20 |
Буханевич Владислав Сергійович |
168 |
21 |
Кукаркіна Катерина Андріївна |
168 |
22 |
Москаленко Ольга Олександрівна |
167 |
23 |
Мітрова Маргарита Іванівна |
165 |
24 |
Давиденко Мар`яна Ігорівна |
164 |
25 |
Серий Євгеній Костянтинович |
160 |
26 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
27 |
Чепурна Аліна Євгенівна |
158 |
28 |
Бенга Роман Анатолійович |
157 |
29 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
30 |
Сіренко Карина Максимівна |
154 |
31 |
Чайковська Олександра Віталіївна |
150 |
32 |
Шаповалова Софія Анатоліївна |
150 |
33 |
Яцун Павло Віталійович |
150 |
34 |
Міхов Денис Юрійович |
148 |
35 |
Таніна Вікторія Андріївна |
148 |
36 |
Грінівецький Богдан Олегович |
147 |
37 |
Бордусь Юлія Денисівна |
146 |
38 |
Котельніков Максим Владиславович |
146 |
39 |
Баранов Герман Олександрович |
145 |
40 |
Задирко Вадим Сергійович |
142 |
41 |
Васильковська Ірина Андріївна |
142 |
42 |
Нальотова Олександра Миколаївна |
142 |
43 |
Рудюк Поліна Павлівна |
142 |
44 |
Бакшлян Віолетта Вячеславівна |
138 |
45 |
Дзюбайло Аліна Сергіївна |
134 |
46 |
Калниболончук Марина Олегівна |
134 |
47 |
Терзіогло Анастасія Русланівна |
130 |
48 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
49 |
Кірчева Вікторія Олександрівна |
124 |
50 |
Васильковська Вікторія Андріївна |
120 |
51 |
Деренько Богдан Володимирович |
116 |
52 |
Бевз Денис Валерійович |
113 |
53 |
Ромашко Оксана Вікторівна |
112 |
54 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
55 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
076 Підприємництво та торгівля
Ліцензія – 42
Бюджет – 22
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
Любицька Марія Владиславівна |
ОСУВ |
2 |
Крупін Вадим Вячеславович |
192 |
3 |
Бянова Олена Дмитрівна |
185 |
4 |
Голубєв Данило Васильович |
183 |
5 |
Морозова Руслана Олександрівна |
175 |
6 |
Платон Варвара Сергіївна |
175 |
7 |
Дадакова Олеся Володимирівна |
174 |
8 |
Анікіна Дар`я Андріївна |
172 |
9 |
Чернов Андрій Андрійович |
170 |
10 |
Чумаченко Данило Олександрович |
170 |
11 |
Козир Ілля Олегович |
170 |
12 |
Шевченко Дарія Володимирівна |
168 |
13 |
Поляков Максим Олександрович |
167 |
14 |
Недіна Маргарита Володимирівна |
167 |
15 |
Малахов-Саркісян Артур Денисович |
165 |
16 |
Давиденко Мар`яна Ігорівна |
164 |
17 |
Поляков Анатолій Олексійович |
164 |
18 |
Серий Євгеній Костянтинович |
160 |
19 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
20 |
Семенова Ксенія Іванівна |
158 |
21 |
Чепурна Аліна Євгенівна |
158 |
22 |
Бенга Роман Анатолійович |
157 |
23 |
Колесник Аріна Сергіївна |
156 |
24 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
25 |
Сіренко Карина Максимівна |
154 |
26 |
Урманов Леонід Олегович |
151 |
27 |
Добровольська Мілана Володимирівна |
150 |
28 |
Стрелецький Олексій Анатолійович |
150 |
29 |
Чайковська Олександра Віталіївна |
150 |
30 |
Валєнієкс Анна Ріхардівна |
150 |
31 |
Міхов Денис Юрійович |
148 |
32 |
Осадченко Владислава Дем`янівна |
147 |
33 |
Грінівецький Богдан Олегович |
147 |
34 |
Бордусь Юлія Денисівна |
146 |
35 |
Котельніков Максим Владиславович |
146 |
36 |
Буцин Дмитро Віталійович |
142 |
37 |
Васильковська Ірина Андріївна |
142 |
38 |
Нальотова Олександра Миколаївна |
142 |
39 |
Бакшлян Віолетта Вячеславівна |
138 |
40 |
Калниболончук Марина Олегівна |
134 |
41 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
42 |
Данько Денис Віталійович |
125 |
43 |
Васильковська Вікторія Андріївна |
120 |
44 |
Матвієнко Олександр Олексійович |
117 |
45 |
Деренько Богдан Володимирович |
116 |
46 |
Бевз Денис Валерійович |
113 |
47 |
Скибицька Вікторія Русланівна |
103 |
48 |
Огієнко Владислав Вікторович |
102 |
49 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
50 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
101 Екологія
Ліцензія – 30
Бюджет – 10
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
Гребнев Владислав Олександрович |
ОСУВ |
2 |
Сізова Катерина Віталіївна |
ОСУВ |
3 |
Платон Варвара Сергіївна |
175 |
4 |
Шевченко Дарія Володимирівна |
168 |
5 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
6 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
7 |
Яковенко Артем Сергійович |
157 |
8 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
9 |
Крамаренко Єлизавета Юріївна |
154 |
10 |
Яцун Павло Віталійович |
150 |
11 |
Фіріченко Уляна Павлівна |
150 |
12 |
Білецька Анна Євгенівна |
150 |
13 |
Чайковська Олександра Віталіївна |
150 |
14 |
Валєнієкс Анна Ріхардівна |
150 |
15 |
Бордусь Юлія Денисівна |
146 |
16 |
Огороднік Маргарита Ігорівна |
142 |
17 |
Новіцький Богдан Сергійович |
142 |
18 |
Цуркан Андрій Юрійович |
142 |
19 |
Гаркот Дмитро Олександрович |
142 |
20 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
21 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
22 |
Бакшлян Віолетта Вячеславівна |
138 |
23 |
Жикол Дар`я Сергіївна |
130 |
24 |
Терзіогло Анастасія Русланівна |
130 |
25 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
26 |
Мельникова Катерина Михайлівна |
125 |
27 |
Кірчева Вікторія Олександрівна |
124 |
28 |
Заслоцька Анна Василівна |
120 |
29 |
М`ясковська Ярослава Сергіївна |
120 |
30 |
Бевз Денис Валерійович |
113 |
31 |
Вдов Евеліна Віталіївна |
109 |
32 |
Любицька Марія Владиславівна |
103 |
33 |
Скибицька Вікторія Русланівна |
103 |
34 |
Огієнко Владислав Вікторович |
102 |
35 |
Єрохін Олександр Васильович |
100 |
36 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
37 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
Ліцензія – 59
Бюджет – 15
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
775-8480410 Артем Євгенович |
ОСУВ |
2 |
Смізюк Павло Ігоревич |
184 |
3 |
Сулейманов Леонід Олексійович |
175 |
4 |
Никифоров Микола Анатолійович |
170 |
5 |
Жуков Данііл Миколайович |
167 |
6 |
Водяний Артем Андрійович |
164 |
7 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
8 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
9 |
Дьомін Євгеній Олександрович |
158 |
10 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
11 |
Яцун Павло Віталійович |
150 |
12 |
Філюк Степан Олегович |
150 |
13 |
Зернаєв Андрій Ростиславович |
147 |
14 |
Шартавський Клим Олегович |
146 |
15 |
Старощук Данііл Сергійович |
144 |
16 |
Волков Роман Сергійович |
142 |
17 |
Цуркан Андрій Юрійович |
142 |
18 |
Швацький Андрій Олександрович |
142 |
19 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
20 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
21 |
Зайков Святослав Миколайович |
138 |
22 |
Гранат Максим Степанович |
137 |
23 |
Шмарко Юрій Вадимович |
130 |
24 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
25 |
Науменко Євгеній Сергійович |
118 |
26 |
Лисоконь Владислав Олександрович |
112 |
27 |
Павлов Юрій Сергійович |
111 |
28 |
Вдов Евеліна Віталіївна |
109 |
29 |
Чижовський Вадим Володимирович |
106 |
30 |
Скибицька Вікторія Русланівна |
103 |
31 |
Любицька Марія Владиславівна |
103 |
32 |
Огієнко Владислав Вікторович |
102 |
33 |
Соловйов Сергій Леонідович |
100 |
34 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
35 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
36 |
Єрохін Олександр Васильович |
100 |
37 |
Браславець Сергій Григорович |
100 |
161 Хімічні технології та інженерія
Ліцензія – 38
Бюджет – 10
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
775-8480410 Артем Євгенович |
ОСУВ |
2 |
Смізюк Павло Ігоревич |
184 |
3 |
Сулейманов Леонід Олексійович |
175 |
4 |
Никифоров Микола Анатолійович |
170 |
5 |
Жуков Данііл Миколайович |
167 |
6 |
Водяний Артем Андрійович |
164 |
7 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
8 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
9 |
Дьомін Євгеній Олександрович |
158 |
10 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
11 |
Яцун Павло Віталійович |
150 |
12 |
Філюк Степан Олегович |
150 |
13 |
Зернаєв Андрій Ростиславович |
147 |
14 |
Шартавський Клим Олегович |
146 |
15 |
Старощук Данііл Сергійович |
144 |
16 |
Волков Роман Сергійович |
142 |
17 |
Цуркан Андрій Юрійович |
142 |
18 |
Швацький Андрій Олександрович |
142 |
19 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
20 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
21 |
Зайков Святослав Миколайович |
138 |
22 |
Гранат Максим Степанович |
137 |
23 |
Шмарко Юрій Вадимович |
130 |
24 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
25 |
Науменко Євгеній Сергійович |
118 |
26 |
Лисоконь Владислав Олександрович |
112 |
27 |
Павлов Юрій Сергійович |
111 |
28 |
Вдов Евеліна Віталіївна |
109 |
29 |
Чижовський Вадим Володимирович |
106 |
30 |
Скибицька Вікторія Русланівна |
103 |
31 |
Любицька Марія Владиславівна |
103 |
32 |
Огієнко Владислав Вікторович |
102 |
33 |
Соловйов Сергій Леонідович |
100 |
34 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
35 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
36 |
Єрохін Олександр Васильович |
100 |
37 |
Браславець Сергій Григорович |
100 |
172 Електронні комунікації та радіотехніка
Ліцензія – 30
Бюджет – 10
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
775-8578456 Микита Володимирович |
ОСУВ |
2 |
Ястремський Дамір Володимирович |
ОСУВ |
3 |
Голубєв Данило Васильович |
183 |
4 |
Семенов Володимир Ігорович |
180 |
5 |
Алачев Денис Васильович |
175 |
6 |
Никифоров Микола Анатолійович |
170 |
7 |
Козир Ілля Олегович |
170 |
8 |
Рубан Володимир Олегович |
170 |
9 |
Жуков Данііл Миколайович |
167 |
10 |
Водяний Артем Андрійович |
164 |
11 |
Шевчук Ілья Сергійович |
162 |
12 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
13 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
14 |
Філюк Степан Олегович |
150 |
15 |
Старощук Данііл Сергійович |
144 |
16 |
Катречко Олексій Костянтинович |
143 |
17 |
Соколов Микита Євгенович |
143 |
18 |
Волков Роман Сергійович |
142 |
19 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
20 |
Кирилюк Даніїл Васильович |
142 |
21 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
22 |
Зайков Святослав Миколайович |
138 |
23 |
Подойніцин Даніїл Романович |
134 |
24 |
Томчинський Ігор Геннадійович |
133 |
25 |
Булат Володимир Віталійович |
130 |
26 |
Горова Діана Максимівна |
125 |
27 |
Кірчева Вікторія Олександрівна |
124 |
28 |
Заслоцька Анна Василівна |
120 |
29 |
Трунін Михайло Юрійович |
120 |
30 |
Чижовський Вадим Володимирович |
106 |
31 |
Браславець Сергій Григорович |
100 |
32 |
Соловйов Сергій Леонідович |
100 |
33 |
Єрохін Олександр Васильович |
100 |
34 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
35 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
174 Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка
Ліцензія – 56
Бюджет – 15
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
Калинюк Артур Ігорович |
ОСУВ |
2 |
Філюк Степан Олегович |
ОСУВ |
3 |
Смізюк Павло Ігоревич |
184 |
4 |
Голубєв Данило Васильович |
183 |
5 |
Семенов Володимир Ігорович |
180 |
6 |
Лобзов Микола Олексійович |
177 |
7 |
Платон Варвара Сергіївна |
175 |
8 |
Івчук Надія Вікторівна |
175 |
9 |
Савченко Сергій Ігорович |
175 |
10 |
Тараненко Ярослав Романович |
175 |
11 |
Логвиненко Максим Костянтинович |
172 |
12 |
Галган Сергій Сергійович |
170 |
13 |
Никифоров Микола Анатолійович |
170 |
14 |
Пуленко Владислав Олегович |
170 |
15 |
Шевченко Дарія Володимирівна |
168 |
16 |
Жуков Данііл Миколайович |
167 |
17 |
Поляков Анатолій Олексійович |
164 |
18 |
Серий Євгеній Костянтинович |
160 |
19 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
20 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
21 |
Дьомін Євгеній Олександрович |
158 |
22 |
Богач Володимир Миколайович |
156 |
23 |
Мальчев Давид Дмитрович |
155 |
24 |
Яцун Павло Віталійович |
150 |
25 |
Іванов Ілля Олександрович |
150 |
26 |
Желінський Даніїл Дмитрович |
150 |
27 |
Валєнієкс Анна Ріхардівна |
150 |
28 |
Бородін Максим Сергійович |
149 |
29 |
Грінівецький Богдан Олегович |
147 |
30 |
Деркач Денис Олександрович |
146 |
31 |
Соколов Микита Євгенович |
143 |
32 |
Швацький Андрій Олександрович |
142 |
33 |
Цуркан Андрій Юрійович |
142 |
34 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
35 |
Довбуш Олександр Юрійович |
140 |
36 |
Зайков Святослав Миколайович |
138 |
37 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
38 |
Калниболончук Марина Олегівна |
134 |
39 |
Томчинський Ігор Геннадійович |
133 |
40 |
Чабан Арсен Андрійович |
132 |
41 |
Улецький Іван Сергійович |
129 |
42 |
Мельникова Катерина Михайлівна |
125 |
43 |
Лисичкін Єгор Андрійович |
125 |
44 |
Заслоцька Анна Василівна |
120 |
45 |
Лисоконь Владислав Олександрович |
112 |
46 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
47 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
185 Нафтогазова інженерія та технології
Ліцензія – 52
Бюджет – 10
№ п/п |
Прізвище, ім'я, побатькові вступника |
Конкурсний бал |
1 |
Никифоров Микола Анатолійович |
170 |
2 |
Жуков Данііл Миколайович |
167 |
3 |
Гнатюк Микита Петрович |
167 |
4 |
Поляков Анатолій Олексійович |
164 |
5 |
Плотніченко Іван Андрійович |
160 |
6 |
Дьомін Євгеній Олександрович |
158 |
7 |
Васильченко Анастасія Олександрівна |
158 |
8 |
775-8578456 Микита Володимирович |
157 |
9 |
Крамаренко Єлизавета Юріївна |
154 |
10 |
Влах Микита Дмитрович |
150 |
11 |
Прокіпчук Станіслав Олександрович |
142 |
12 |
Возіков Олексій Віталійович |
142 |
13 |
Кушнір Дмитро Романович |
142 |
14 |
Гаркот Дмитро Олександрович |
142 |
15 |
Харісов Данило Іванович |
142 |
16 |
Швацький Андрій Олександрович |
142 |
17 |
Салиган Микита Андрійович |
138 |
18 |
Шмарко Юрій Вадимович |
130 |
19 |
Дерменжи Дмитро Віталійович |
129 |
20 |
Дьячков Денис Васильович |
120 |
21 |
Трунін Михайло Юрійович |
120 |
22 |
Боджаров Ігор Ігорович |
113 |
23 |
Починок Кирило Русланович |
109 |
24 |
Вдов Евеліна Віталіївна |
109 |
25 |
Чижовський Вадим Володимирович |
106 |
26 |
Любицька Марія Владиславівна |
103 |
27 |
Скибицька Вікторія Русланівна |
103 |
28 |
Огієнко Владислав Вікторович |
102 |
29 |
Кобельчак Анастасія Олегівна |
100 |
30 |
Кобельчак Дар`я Олегівна |
100 |
31 |
Єрохін Олександр Васильович |
100 |
32 |
Браславець Сергій Григорович |
100 |