Художня самодіяльність

Студентські роки - завжди найцікавіша та найкраща частина життя, переповнена незабутніми подіями, фантастичними пригодами та радісними нотками. Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу робить все для того, щоб чотири роки навчання були переповнені яскравими емоціями. Кожне свято  залишає за собою тільки найкращі спогади, а зробити їх незабутніми допомагає художній колектив коледжа. Кожного року в честь державних та міжнародних свят проводяться концерти за участю найкращих студентів коледжу. Початок навчального року, День учителя, День студента, Новий Рік, День Святого Валентина, 23 лютого, 8 березня, 1 квітня ніколи не проходять сумно без цікавих вистав.

Наймилозвучніші голоси наших співаків радують присутніх. Наші танцюристи виконують найскладніші па в своїх постановках та заслуговують найбільших нагород.  На всіх заходах адміністрація заохочує найкращих в навчанні, спорті та активістів коледжа.

Також, студенти коледжа беруть активну участь у конкурсах та культурних заходах в інших навчальних закладах і дуже часто перемагають.

В коледжі склалися найкращі умови для подальшого розвитку  талановитих молодих людей: найкраща апаратура, великий актовий зал та доступ до нього. Все це допомагає юним артистам почуватися на сцені справжньою зіркою.

Художня самодіяльність робить життя студентів незабутнім та допомагає знайти своє місце в оточенні!

 

НАШІ ЗІРКИ - 

студенти, які активно беруть участь у художній самодіяльності та студентському житті, - творчі, обдаровані та талановиті!!! 

Бабієнко Тетяна 18-241

Бурняк Катерина 18-172

Грейцер Марія 16-1тур

 

Зайцева Лілія 19-9

Карамаврова Надія 19-9

Кімельман Анастасія 19-3

 

Станчева Карина 19-9

Строя Сабіна 19-9

Шулькевич Вероніка 17-1марк

 

Коваленко Анастасія 19-9

Лютова Вероніка 19-9

Масленникова Ельвіра 17-2 гро

 

Медведь Анастасія 18-241

Притульчик Вікторія 17-2 гро

Сараін Владлена 19-9