Круглий стіл "Національні особливості реклами"

«Кожен день вчитись - в житті знадобиться»

Гольша А.К.

Сьогодні був день позитива, ярких емоцій та чудових вражень!

Студенти нашого коледжу ІІ курсу спеціальності «Маркетинг» Котолевець Анна та Мальчева Асіят  під керівництвом завідуючої відділенням технолого-екологічним та економіки Березовської Л.В. прийняли участь у засіданні міжвузівського студентського круглого столу на тему   «Національні особливості реклами», який проходив у гостинних стінах ОТК ОНАХТ.

Мова на засіданні йшла про сучасні тренди в рекламі, вірусних ефектах маркетингу, маркетинговий етикет, особливості менталітету (культура, релігія, сімейні традиції, виховання)  сприйняття реклами, шляхи пошуку цільової аудиторії, проводився порівняльний аналіз особливостей української рекламної діяльності та держав Азійського регіону, які зараз набирають обертів у світовій економіці та вже стабільно займають високі місця за багатьма показниками.

Особливим гостем на цьому заході був президент японського клубу в Одесі Гольша Анатолій Кирилович, адже саме японці вважаються самою працьовитою нацією! Середній термін відпустки в Японії від простого офісного клерку до керівника крупної корпорації вважається 7 днів, саме японцям вдалося підняти свою країну лише за 20 років після війни 1945 року до висот однієї з найрозвиненіших економік світу, саме в Японії існує єдиний в Світі інститут дослідження життя!  Гольша А.К. не лише поділився своїми знаннями економічного феномену Японії, історичними фактами, але й провів чудовий майстер-клас з мистецтва орігамі та вміння вправно користуватися дійсними японськими паличками. В процес були залучені всі учасники круглого столу, адже кожен став учасником захоплюючої дії - перетворення паперового квадрата в оригінальну фігурку - квітку, коробочку, метелика, лелеку. Цей процес всім нагадував фокус, маленьку виставу, що завжди викликала радісне здивування. Саме це зробило обстановку невимушеною, можна сказати, сімейною, як ніби зустрілися старі і добрі друзі!

Всі учасники круглого столу отримали сертифікати учасника на  безкоштовну участь у бізнес-тренінгу «Менеджмент»  від директора навчально-наукового інституту прикладної економіки і менеджменту ім. Г.Е.Вейнштейна ОНАХТ, к.е.н., доцента Каламан Ольги Борисівни!

Окрема вдячність к.е.н., доценту кафедри маркетингу, підприємництва та торгівлі ОНАХТ Голубьонковій Олені Олексіївні – координатору проекта та голові методичної комісії викладачів економіки і фінансів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Одеської області, ідейної натхненниці проекту - Коробкіній Олені Василівні!