Новорічне дитяче свято в КНТІІС !!!

Новий рік - свято, яке наповнене по-справжньому дитячими емоціями: чарами, очікуванням дива, наповненням радості та любові, душевного тепла, світла і добра! Здається, в ці дні весь світ стає кращим, добрішим і красивішим! І мимоволі, ми всі теж стаємо дітьми і готові вірити в диво і сподіватися на чарівні перетворення!

Наш коледж не залишився в стороні від можливості стати казкою для когось, і 27 грудня відкрив свої двері не лише для наших студентів і колег, а й для дітей і онуків наших співробітників - прекрасним дитячим ранком зі справжнім Дідом Морозом, Снігуронькою, ошатною ялинкою і незвичайним тортом!

Так, циклова комісія спеціальності «Туризм» на чолі з Ольгою Валеріївною Шепелєвою, яка разом зі студентами ІІ курсу проявили всі чудеса аніматорського мистецтва і створили для дітей різного віку справжнє свято !!! Веселі конкурси, танці, пісні, хоровод навколо ялинки, задушевні бесіди з головним виконавцем дитячих бажань - Дідом Морозом - вся ця чарівна дія наповнила наш коледж духом новорічної ночі та стала прекрасним завершенням року, що минає!

Задоволення отримали не тільки діти та їх батьки, а й самі організатори, адже заряд юної безпосередності та радості не зміг нікого залишити байдужим!

Колектив нашого чарівного коледжу висловлює величезну подяку нашим колегам, студентам і директору - Олегу Анатолійовичу Глушкову - за неповторні емоції та можливість зануритися в атмосферу щирого дитячого новорічного настрою !!!

Вітаємо всіх з наступаючим Новим роком і бажаємо кожному дозволити собі трохи побути щасливою дитиною, яка вірить в диво і чарівництво новорічної ночі !!!