Організація анімаційної діяльності: словацьке весілля

Вивчення дисципліни "Організація анімаційної діяльності" у студентів спеціальності "Туризм" і "Туристичне обслуговування" дозволяє ще більше розширити можливості з працевлаштування, після отримання диплома молодшого спеціаліста. Багаж знань і практичних навичок наших випускників наповнюється умінням організовувати масові заходи, тематичні, етнічні та кулінарні вечори, робить необхідним вивчення традицій і культур різних народностей.

У період практичних занять студенти навчаються навичкам акторської майстерності, сценічної мови, риториці, сценічного руху і хореографії. На залік кожен зі студентів отримує індивідуальне завдання з організації різних заходів, в які необхідно залучити людей з боку. Це дозволяє остаточно подолати сором'язливість і скутість майбутнього фахівця з туризму. Так як крім тих знань, які наші студенти отримують під час навчального процесу, такою якістю молодого фахівця є комунікабельність, вміння залучити і завоювати увагу майбутніх клієнтів, а дозвілля своїх майбутніх туристів зробити цікавим і незабутнім.

Студентці групи 15-1то Ковальчук Анастасії випало завдання з організації словацького весілля з урахуванням традицій, костюмів і національної кухні, яке вона вдало реалізувала під час навчального туру по країні Словаччина. Для цього вона запросила учасників автобусного туру з різних міст України, на словацьку весілля, в ході якої їй довелося "вийти заміж" за студента з електромеханічного відділення, щоб наочно продемонструвати всі традиційні дії, що передують сватанню, заручин, показати і самим наочно продемонструвати національні весільні костюми, дати клятви, відповідні культурі словацького народу. А потім запросити всіх гостей за традиційний весільний стіл з простою і не хитромудрої національної словацькою кухнею.

Такий захід не залишив байдужим нікого і стало кульмінацією подорожі в сусідню країну, а ще дозволило не тільки отримати оцінку "відмінно" з навчальної дисципліни, але і знайти собі нових клієнтів з інших міст України. Покладено гарний початок майбутній кар'єрі в сфері туризму. Молодець, Настя !!!