Слово директора

Шановні Наші студенти і ті, хто тільки думає приєднатися до великої співдружності під назвою «Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу».

Ми з Вами живемо в дивовижний час стрімкого технологічного прогресу. Все те, що недавно здавалося науковою фантастикою, увійшло в наше повсякденне життя. Наука увійшла в усі галузі людського життя.

Щодня ми користуємося приладами, створеними за допомогою нанотехнологій, за допомогою науки ми зазирнули за край Всесвіту і опустилися на дно Світового океану. Сучасні технології змінюють світ, який нас оточує.

Ще академік Вернадський стверджував, що наша біосфера еволюціонує в вищу стадію - ноосферу, «сферу розуму». І щоб бути «своїм» в цьому технологічному світі, треба вчитися! Все, що створено людством, ґрунтується на знаннях і праці.

Ось уже більше сімдесяти п'яти років наш Коледж працею своїх викладачів і співробітників робить все, щоб вчорашні школярі стали по-справжньому тими, хто гордо і заслужено носить звання - students. Талантом і турботою, умінням і знаннями покоління наших колег допомагають нашим студентам вивчати і пізнавати світ, долучатися до науки, в теорії і на практиці «входити» до обраних спеціальностей. Вчорашні дев'ятикласники в нашому Коледжі вже через три-чотири роки стають фахівцями в різних галузях сучасної індустрії.

Наш коледж дозволяє вчитися і досліджувати, займатися творчістю і спортом, відпочивати і зміцнювати здоров'я - завдяки створеному на території Коледжу, єдиному в своєму роді, дендропарку «Студентський». Коледж є складовою частиною величезного, наукового конгломерату - Одеської національної академії харчових технологій, це дає нам можливість систематизувати поетапне утворення «школа-коледж-академія», наші Випускники вступають на старші курси інститутів, академій та університетів.

Величезна подяка всім, з кого починалася історія, хто створював і розвивав, хто продовжує віддавати всього себе на благо освіти, ні на хвилину не зупиняючись у розвитку і прагненні до кращого, - всім викладачам, співробітникам, студентам і випускникам Коледжу нафтогазових технологій, інженерії та індустрії сервісу Одеської національної академії харчових технологій!

Кандидат технічних наук, доцент Глушков О.А.