Тиждень снігового драйву

В ході виробничої практики студентів спеціальності "Туристичне обслуговування", студентками групи 15-1то Головацькою Катериною і Ковальчук Анастасією, під керівництвом керівників практики Швець Т.В. і Гуменюк А., був розроблений, організований і реалізований тур "Тиждень снігового драйву".

Завдяки злагодженій і чіткій роботі студенток і викладачів циклової комісії "Туризм та туристичне обслуговування" Похиленко С.В. і Мельничук С.А. в турі змогло взяти участь 40 студентів різних спеціальностей нашого коледжу. Маршрут пройшов через такі міста як Одеса-Ужгород-Татранська Ломніца-Липовський Міклуш-Львів-Чернівці-Івано-Франківськ-Одеса.

Туристичний маршрут був складений з урахуванням основних функцій туризму: пізнавальної, виховної, оздоровчої та культурної. А результатом його було поповнення багажем знань про історію, культуру, традиції сусідньої країни Словаччини, Буковинського та Гуцульського краю України. У кожного була можливість покататися на лижах, сноубордах, ковзанах і санях-бобах, а так само порівняти рівень сервісного і туристичного обслуговування на гірськолижних курортах Словаччини та України. А також намилуватися сніговими пейзажами Прикарпаття і гір Високих і Низьких Татр, пограти в сніжки, зліпити снігових баб в обох країнах.

Крім збагачення знаннями студентські тури, які організовують студенти випускних груп, вчать витримці, терпінню, витривалості та вмінню ладити один з одним в самих некомфортних, але неминучих ситуаціях, тим самим роблячи всіх дружніше, допомагають знайти нових друзів або дізнатися старих краще і з боку надійності у складних ситуаціях. Десятиденний тур змусив усіх учасників згуртуватися і здружитися настільки, що розставання з приїзду на Одеський залізничний вокзал закінчилося сумними обіймами зі сльозами на очах і обіцянками один одному частіше збиратися і подорожувати разом.