Міжнародна діяльність

Триває прийом заявок на Проєкти НАТО «Наука заради миру і безпеки»

 

Програма підтримує співпрацю за допомогою трьох встановлених грантових механізмів. Зацікавлені заявники повинні спільно розробити спільну діяльність в рамках одного з цих механізмів під керівництвом керівників проєктів принаймні однієї країни НАТО та однієї країни-партнера.

Пріоритетнами темами є (посилання https://www.nato.int/cps/en/natohq/85291.htm):

1. Контртероризм.

2. Енергетична безпека (Інноваційні енергетичні рішення для військових; рішення з відновлювальної енергетики з військовим застосуванням; Безпека енергетичної інфраструктури; Морські аспекти енергетичної безпеки; Технологічні аспекти енергетичної безпеки.

3. Кіберзахист.

4.Екологічна безпека. (Питання безпеки, що виникають із основних екологічних та ресурсних обмежень, включаючи ризики для здоров'я, зміни клімату, дефіцит води та зростаючі потреби в енергії, які можуть значно вплинути на планування та діяльність НАТО; Прогноз стихійних лих та запобігання стихійним катастрофам; Екологічні проблеми, пов'язані з обороною).

Дедлайн подачі проєктів 1 червня 2020 р.

Інформація надана Відділом міжнародних грантів і договорів ЦМС, за детальною інформацією звертайтесь за тел.: 712-42-21, моб. 0967252789.