Наші гуртожитки

Коледж нафтогазових технологій, інженерії та інфраструктури сервісу надає гуртожиток всім іногороднім жителям. Жіночий гуртожиток № 2 знаходиться за адресою Краснова, 8 і чоловіче № 6 - Радісна, 9.

Жіночий гуртожиток блочного типу. У кожному блоці 5-6 кімнат, є свій сан вузол і кухня. По гуртожитку організований санітарний патруль кімнат, кілька разів на місяць кімнати перевіряють і ведеться облік «Екран чистоти».

Так само для навчання передбачена кімната самопідготовки, де студенти можуть спокійно готуватися до занять, читати, креслити.

Для студенток, що живуть в гуртожитку доступна бібліотека з найрізноманітнішим асортиментом книг від навчальної літератури до романів, пригодницьких детективів і фантастики. Бібліотека продовжує наповнюватися новими екземплярами цікавих книг завдяки співробітникам і студентам коледжа.

У гуртожитку проводяться виховні заходи різноманітної тематики.

Наприклад:

- за бажанням студенток проводиться конкурс талантів. Останній художній конкурс-виставка порадував і приємно здивував. На виставці були представлені улюблені пори року;

- новорічний конкурс де студентки з підручних засобів придумували собі костюми;

- кулінарний конкурс. Так на честь святкування дня харчової промисловості (17 жовтня) було організовано кулінарний конкурс «Кухні народів світу»

З метою культурного розвитку у вільний час студентки колективно відвідують музеї, виставки, театри.

Співробітники гуртожитку спільно зі студентами створюють затишну, домашню обстановку.