Напрям підготовки 10 Природничі науки

Спеціальність 101 «Екологія»

Сьогодні в усьому світі та в Україні дуже затребувані грамотні фахівці-екологи. Кожна галузь господарської діяльності постійно стикається з вирішенням гострих екологічних питань, які мають як організаційні, так і економічні аспекти. Саме тому напрям «Прикладна екологія» такий  популярний серед абітурієнтів, що прагнуть до гідної, високооплачуваної професії!

             

Наші випускники здійснюють моніторинг довкілля, збирають і аналізують дані для екологічної експертизи та екологічного аудиту, оцінюють екологічний збиток і ризики для природного середовища, проводять заходи з реабілітації забруднених територій, контролюють якість сировини, допоміжних матеріалів та готової продукції на екологічну відповідність нормам і стандартам.

         

Під час навчання студенти спеціальності «Прикладна екологія» отримують ґрунтовну теоретичну і практичну підготовку, тому наших випускників охоче беруть для продовження навчання найперспективніші ВНЗ України. Всі дисципліни, навчальні та технологічні практики підкріплені розвиненою науково-методичною, практичною,  лабораторною, інформаційною базою на основі сучасного обладнання та новітніх методик викладання.

            

Практичній підготовці в коледжі відведено багато часу, і викладачі нашої спеціальності допомагають незабутньо, цікаво і з користю провести цей час: ми працюємо на підприємствах, на екологічно напружених об'єктах, відбираємо зразки для досліджень в місті та за його межами, ставимо досліди в лабораторії, виїжджаємо на екскурсії та в дослідницькі подорожі.

Навчання у нас - всебічно розвиваючий і цікавий процес!

           

ЩО КАЖУТЬ ПРО НАС ВИКЛАДАЧІ :

- Ми - єдиний коледж в Одесі, випускаючий техніків-екологів! Постійно отримуємо добрі відгуки про наших випускників, нам є, чим і ким пишатися!

- Наші студенти мають перевагу перед випускниками-екологами інших навчальних закладів, оскільки володіють великим обсягом практичних знань, можуть працювати в хімічних лабораторіях, на виробництві, в польових умовах;

- В нашому коледжі – ґрунтовна навчальна база, серйозні напрацювання і великий досвід обміну інформацією серед навчальних закладів;

- Перевага нашої спеціальності полягає в тому, що за роки навчання студент вчиться орієнтуватися в екологічних знаннях і надалі може вибирати цікавіший для нього напрямок - екологічне право, економіку природокористування, інженерні вишукування.

 

ЩО КАЖУТЬ ПРО НАС СТУДЕНТИ :

- Мені подобається вчитися: цікаві предмети, досвідчені викладачі! (Іра , 2 курс)

- На практиці багато їздили на екскурсії, було весело! Група класна, та й взагалі –  здорово у нас ! (Костя, 3 курс)

- Я тільки закінчую 4 курс, а у мене вже є рекомендації в кілька ВНЗ - залишається тільки вибрати! (Оля, 4 курс)

- Мене привела сюди доля: мені здається - це те, що я шукала ! (Аня, 2 курс)

- Турбота про довкілля, гідна стипендія (Настя, 3 курс)

- Хочу створити свій екологічний центр (Юля, 3 курс )

- Я прийшов сюди за знаннями з хімії, і я їх отримав на своїй спеціальності, де хімія тісно пов'язана з екологією (Діма, 3 курс)

- Я вступила на спеціальність «Прикладна екологія», тому що мені небайдуже ставлення людей до природи, я б хотіла щось змінити! (Наташа, 3 курс)

 

Дізнатись докладніше про спеціальність...