Напрям підготовки 17 Електроніка та телекомунікації

Спеціальність 172 «Телекомунікації та радіотехніка»

Телекомунікації - це будь-які форми зв'язку , способи передачі інформації на великі відстані.

 Телекомунікації - це також процеси передачі , отримання та обробки інформації на відстані із застосуванням електронних , електромагнітних , мережевих , комп'ютерних та інформаційних технологій .

Знання та вміння фахівця з телекомунікаційних технологій приблизно наполовину - це інформаційні технології (програмування , настройка , конфігурування , використання телекомунікаційних систем, обладнання , протоколів зв'язку) і наполовину - знання принципів роботи , вміння проектувати телекомунікаційне обладнання , пристрої та системи .

Основними галузями телекомунікацій на сьогоднішній день є: Інтернет , мобільний зв'язок , мережі передачі даних ( бездротові , оптоволоконні і т.д.) , супутникові системи зв'язку , цифрове і аналогове телебачення , телефонний зв'язок , електронний банкінг (див. малюнок).

 

Напрямок навчання "Телекомунікації" є вершиною еволюції радіоелектронних і комп'ютерних спеціальностей, самої останньої і сучасної з них, найбільш збалансованою по одержуваних знань і практичним навичкам, найбільш затребуваною, високооплачівоемой і дефіцитної на ринку праці з усіх технічних спеціальностей

Зі студентами спеціальності "Телкомунікації" протягом усього періоду навчання в коледжі проводиться комплекс практик в майстернях коледжу, а також технологічна та переддипломна практика на підприємствах.

Універсальність підготовки, набуті знання та навички дозволяють техніку електорозвязку удосконалюватися в процесі трудової діяльності і при необхідності освоювати суміжні спеціальності.

На нашому відділенні ви оволодієте знаннями з усіх відомих галузей телекомунікації, отримаєте найсучаснішу у наш час освіту, яку зможете застосувати в багатьох сферах сучасного життя, і яка допоможе вам вдало влаштуватися на роботу.